Masz już profil?

Logowanie

przypomnij hasło
Zaloguj się

Akcje UNICEF

Ratowanie życia dzieci

Ratowanie życia dzieci

Od niemal 70 lat niesiemy pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Walczymy ze skutkami katastrof naturalnych, z głodem i niedożywieniem, zapewniamy dostęp do czystej wody, organizujemy opiekę medyczną, programy szczepień oraz pomagamy dzieciom przebywającym w obozach dla uchodźców. Dzięki Twojemu regularnemu wsparciu w czasie kryzysu humanitarnego natychmiast docieramy z pomocą do potrzebujących. Każdego roku ratujemy 7 milionów dzieci.

Wszystkie darowizny zebrane za pośrednictwem Twojej zbiórki przeznaczymy na ratowanie życia dzieci.

Akcje UNICEF

Uratuj dziecko w Afryce

UNICEF Afryka

Tuhafeni umiera z głodu. Jego małe serduszko jeszcze bije, ale chłopiec walczy o życie. My walczymy z czasem dla Tuhafeniego i innych dzieci, które cierpią z głodu. Apelujemy o Twoje wsparcie, póki nie jest za późno! Tuhafeni czeka na pomoc.

Wszystkie darowizny zebrane za pośrednictwem Twojej zbiórki przeznaczymy na ratowanie umierających z głodu dzieci w Afryce. Akcja trwa do 31 marca 2017 r.

Więcej o akcji na stronie https://unicef.pl/afryka

Otwórz swoją zbiórkę

Krok 1/4 - Rejestracja

* Pola wymagane

Krok 2/4 - Szczegóły zbiórki


* Pola wymagane

Krok 3/4 - Zdjęcie


Krok 4/4 - Wiadomość


* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie 02-665, Al. Wilanowska 317. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres abi@unicef.pl
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.